Modne meble z marmuru

W trakcie każdego remontu właściciele mieszkania mają okazję do wprowadzenia w życie wielu swoich pomysłów. Znacznym ułatwieniem w realizacji wszystkich prac są profesjonalne techniki wykończeniowe oraz efektowne wyposażenie, które proponują producenci artykułów wnętrzarskich.

Oryginalnie wykonane stoliki marmurowe

stolik kawowy marmur okrągłyW ofertach sklepów meblowych dostępne są rozmaite projekty aranżacyjne, które od razu przyciągają uwagę. Do takich bez wątpienia należą meble z elementami marmuru, które zdecydowanie wyróżniają się na tle innych projektów meblowych. Wyposażenie z akcentami naturalnego kamienia sprawia, że pomieszczenia odbierane są jako ekskluzywne i wyrafinowane. Marmur często kojarzony jest także z elegancją i dobrym stylem. W domowym salonie można wyeksponować stolik kawowy marmur okrągły, który będzie bez wątpienia ozdobą całej aranżacji. Stoliki marmurowe wykonywane są w rożnych wymiarach i kształtach. Zainteresowanie wzbudzają też oryginalne zestawienia kolorystyczne. W eleganckich pomieszczeniach, np. w aranżacjach nawiązujących do stylu glamour bardzo gustownie prezentują się stoliki z marmurowym blatem w odcieniach bieli, z podstawą w kolorze miedzi lub złota. Stoliki kamienne zazwyczaj opierają się na stabilnej podstawie metalowej, która jest malowana techniką proszkową na różne kolory. Bardzo ciekawie wyglądają również stoliki z czarnym blatem oraz w odcieniach szarości – takie projekty doskonale pasują do wnętrz loftowych oraz nowatorskich aranżacji.

Atrakcyjnie urządzone mieszkanie stwarza odpowiednie warunki do wypoczynku oraz pracy – w zależności od potrzeb i okoliczności. Asortyment w sklepach meblowych jest tak zróżnicowany, że bez problemu można dopasować wiele oryginalnych i zarazem funkcjonalnych elementów wyposażenia.