Medale i statuetki na zamówienie

Będąc organizatorem różnego rodzaju zawodów sportowych lub konkursu musimy być przygotowani na wręczenie laureatom nagród. Zazwyczaj w takich zawodach sportowych uczestnicy, którzy stanęli na podium otrzymują puchar lub medal. Zazwyczaj są one wykonane z bardzo trwałego mosiądzu.

Gdzie możemy zamówić statuetki?

statuetki z mosiądzuNa różnych stronach internetowych możemy zamówić medale, statuetki z mosiądzu lub dyplomy. To wszystko jako nagroda dla uczestników różnego rodzaju konkursów. Oczywiście jeśli organizator danego konkursu możesz sobie pozwolić to oprócz nagrody rzeczowej wręczana jest także nagroda finansowa. Jeśli natomiast mają to być symboliczne nagrody tą statuetkę jest tutaj najlepszym pomysłem. Możemy ją zamówić za koszt około 15 zł za sztukę. Jeśli laureat danego konkursu lub zawodów sportowych jest znany wcześniej to Grawer na takiej statuetce można także wcześniej wykonać. Jeśli niestety nie znamy laureata to omijamy podawanie jego nazwiska. Wtedy informacje na takiej statuetce są bardzo ogólne. Na pewno musi się znaleźć nazwa organizatora, data oraz miejsce konkursu oraz ogólne informacje czego dotyczył konkurs lub zawody. Najbardziej znane na całym świecie statuetki dotyczą gali wręczenia Oscarów, są to nagrody filmowe. Bardzo często takie statuetki wręczany są w szkole, w których władza szkoły organizuję swoim uczniom wiele atrakcyjnych i fajnych konkursów pobudzające wyobraźnię oraz kształtujących umiejętności dziecka.

Jeśli bierzemy udział w konkursie literackim lub zawodach sportowych to jednak Dziękujemy jakiejś małej nagrody. Nie musi to być nagroda finansowa lub też rzeczowa w postaci drogich prezentów. Może to być wykonana Statuetka lub pucharów muszą dół, który nie kosztuje wiele, a bardzo cieszy wszystkich laureatów.