Kupno nowego stołu

Ostatnie miesiące były dla mnie bardzo ciężkie. Często zostawałam po godzinach, żeby pracować nad projektem, który spędzał mi i mojemu zespołowi sen z powiek. Dlatego też bardzo się ucieszyłam, gdy pozytywnie dowieźliśmy go do końca. Byłam zaskoczona, gdy szef wręczył mi za ten trud sowitą premię. Postanowiłam, że kupię sobie za nią nowy stół do salonu, który byłby w stylu art deco.

Zakup stołu w stylu art deco

stabilny stół art decoMuszę przyznać, że sama nie wiem jakim cudem udało się dokończyć ten trudny projekt pozytywnie. Mieliśmy bowiem z zespołem naprawdę pod górkę. Ciężko pracowaliśmy i zasłużyliśmy na nagrodę. Mimo to byłam nieco zdziwiona, kiedy szef zaprosił mnie do swojego gabinetu, by tam mnie pochwalić i wręczyć naprawdę sporą premię. Odczuwałam wtedy dumę. W głowie miałam już jednak plan, na co przeznaczę dodatkową kasę. Już od dawna podobał mi się w jednym ze sklepów internetowych stabilny stół art deco. Lubię bowiem oryginalne meble i od początku twierdziłam, że takowy stół rewelacyjnie by wyglądał w moim salonie. Dlatego też kiedy wróciłam do domu, ponownie weszłam na stronę internetową, gdzie można było ten stół zakupić. Był nadal dostępny. Nie wahając się dłużej, po prostu dokonałam zakupu, wewnątrz siebie wręcz skacząc ze szczęścia. Pozostało mi tylko oczekiwać, aż ekipa tego sklepu przetransportuje ten stół do mojego domu. Byłam tym faktem bardzo podekscytowana.

Teraz kiedy w moim salonie stoi już piękny stół w klimacie art deco, jestem niezwykle zadowolona. Cieszę się, ponieważ spełniłam swoje wielkie marzenie tylko i wyłącznie dzięki ciężkiej pracy. Taka satysfakcja smakuje najbardziej. Stół wygląda wręcz przepięknie i jestem dumna, że stałam się jego posiadaczką. Dzięki niemu salon wygląda jeszcze bardziej klimatycznie.