konsultacje psychologiczne

Konsultacje psychologiczne są potrzebne podczas całkowitej zmiany zachowania

Od wielu lat mieszkam na terenie Warszawy i tam studiuję ekonomię. Mam bardzo dużo codziennych obowiązków i rzadko przyjeżdżam do domu. Pewnego dnia postanowiłam zrobić niespodziankę w rodzinnym domu. Na miejscu okazało się, że moi rodzice biorą rozwód. Bardzo zszokowała mnie ta informacja, ponieważ nigdy nie wspominali o czymś takim.

Kiedy mogą pomóc konsultacje psychologiczne?

konsultacje psychologiczne Dowiedziałam się, że mama znalazła kogoś innego i chce zacząć nowe życie. Bardzo martwiłam się o tatę, ponieważ widziałam, że nie radzi sobie w tej całej sytuacji. Ostatecznie po kilku tygodniach ponownie zdecydowałam się na odwiedziny. Wtedy wiedziałam, że jest gorzej niż myślałam. Natychmiast zapisałam go na konsultacje psychologiczne w Krakowie. Miałam nadzieję, że doświadczony specjalista znajdzie dla niego jakieś rozwiązanie. Na wizycie dowiedziałam się, że leczenie nerwicy nie będzie potrzebne. Niestety nie obyło się bez innych problemów. Jednym z obowiązków okazała się terapia i równoczesne leczenie depresji. Tata musiał dwa razy w tygodniu zjawiać się na specjalnych spotkaniach. Miałam nadzieję, że wszystko jakoś się ułoży. Często dzwoniłam do niego z Warszawy i dopytywałam się jaki jest jego stan zdrowia.

Na szczęście cała ta sytuacja uległa poprawie po około paru miesiącach. Tata nawet poznał nowych przyjaciół i zaczął się spotykać z nową koleżanką. Cieszyłam się, że udało mu się trochę pozbierać po tej całej bardzo dziwnej sytuacji. Ja niestety nie mogłam być na miejscu, ponieważ zajmowałam się swoim własnym domem. Chciałam opłacić rachunki i się utrzymać.