Komfortowe autko dla dziecka

 

Większość dzieci lubi jeździć samochodem, a szczególnie chłopcy, którzy także pragną prowadzić taki pojazd. Jeżeli nasze dziecko lubi się bawić autkami i uwielbia siedzieć tacie na kolanach za kierownicą w czasie postoju, to najwyższy czas kupić mu autko elektryczne.

Jakie ma funkcje samochodzik na akumulator?

autka na akumulator z pilotemKażde dziecko będzie zachwycone, kiedy choć przez chwile będzie mogło samodzielnie pojeździć samochodem dostosowanym do jego wieku. Wielu rodziców decyduje się na zakup takiej zabawki dla swojego dziecka, ponieważ maluch może w niej jeździć na spacerze, czy nawet po domu. Najpopularniejsze są autka na akumulator z pilotem, ponieważ maja możliwość zdalnego sterowania przez rodzica. Są to pojazdy, które wyglądem przypominają prawdziwe autka, jakie widzimy na ulicach miast. W zależności od wyboru modelu, posiadają klakson, boczne lusterka, światła let z przodu i z tyłu, a także wiele funkcji w w kierownicy. W samochodziku dziecko może słuchać muzyki, bo jest złącze USB i możliwość podłączenia pendrive’a. Od wewnętrznej strony drzwi zamontowane są głośniki, więc jazda będzie jeszcze przyjemniejsza. Niektóre modele samochodzików posiadają zdalnie sterowane piloty, dzięki którym w razie potrzeby rodzice mogą kierować pojazdem bez udziału dziecka. Wyposażenie autka na akumulator jest różne w zależności od wybranego modelu, jednak większość posiada klakson, światła ledowe z przodu i z tyłu oraz boczne lusterka. Obowiązkowo w pojeździe znajdują się pasy bezpieczeństwa.

Zakup takiego pojazdu, to koszt rzędu od trzystu do nawet tysiąca pięciuset złotych. Bez wątpienia jest to przedmiot jaki pożądają wszystkie dzieci, wygląda jak prawdziwe auto i samodzielnie jeździ bez udziału siły fizycznej. Takie auto jest świetnym pomysłem na prezent.