Kiedy do wróżki?

dobra wróżkaWróżka to dla wielu osób ktoś, kto pomoże im podjąć istotne decyzje w ich życiu. Niekiedy udajemy się do wróżki po to, aby po prostu przepowiedziała nam przyszłość. Interesuje nas albo sfera uczuciowa, albo finansowa. Niekiedy tez czekamy na jakiekolwiek wskazówki, co będzie działo się u nas w najbliższych miesiącach czy latach.

Na takie pytania może nam odpowiedzieć wróżbita. Czasami jednak udajemy się tam, aby zadać konkretne pytanie i uzyskać odpowiedź lub wskazówkę, co powinniśmy zrobić i jaką drogę wybrać. Czasami jest to kwestia dotycząca pracy mamy dwie propozycje i każda z nich wydaje się równie atrakcyjna. Wtedy dobra wróżka może spojrzeć w przyszłość i powiedzieć nam, jak naprawdę będzie wyglądała konkretna praca i czy będziemy zadowoleni z dokonanego wyboru.
Wtedy możemy jeszcze raz zastanowić się nad naszą decyzję i wybrać to, co wskaże nam wróżka. Do wróżki idziemy też wtedy, gdy podejrzewamy zdradę współmałżonka lub oszustwo ze strony przyjaciela. Ponadto niektórzy pytają o zdrowie, o ot, czy uda im się pokonać chorobę. Czasami wróżki nie chcą odpowiadać na pytania dotyczące życia i śmierci, ponieważ nie chcą przekazywać złych wieści. Lepiej nie pytać o śmierć, bo przecież wróżki są omylne. Jeśli przepowiedzą nam datę śmierci, a my nastawimy się na koniec, możemy całkowicie zmienić nasze podejście do życia i przestać się nim cieszyć.
Niektóre wróżki nie wiedzą, co nam powiedzieć, ponieważ nie znają się na kartach czy innych przedmiotach wykorzystywanych do przepowiadania przyszłości i udzielania wskazówek. Zdarza się, że odwiedzona osoba opowie nam historię, której nie jesteśmy w stanie dopasować do swojego życia i nie wiemy, jak odnieść ją do przyszłości.

Aby mieć pewność, że wróżka odpowie na nasze pytania i będzie trzymała się faktów, najlepiej korzystać z porad osoby poleconej przez znajomych czy kogoś z rodziny. Jeżeli przepowiedziała przyszłość naszym bliskim, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie pomyli się i w naszym przypadku. Osoba polecona to trafny wybór.