Ile kosztuje wymiana szybki?

Samsung to firma z Korei Północnej, która podbiła nie tylko rynek azjatycki, ale i europejski. Głównie dzięki relatywnie tanim, ale bardzo dobrym smartfonom, które łączą w sobie nowoczesność, charakter i pasję do wszystkiego, co nowe.

Kto wymienia wyświetlacze w Samsungach?

wymiana szybki w samsungu s9Szacuje się, że w naszym kraju jest kilkanaście milionów użytkowników smartfonów tej marki. To bardzo dużo i jest to wynik, jakim nie może się poszczycić żaden inny producent. Jednak zawsze jest tak, że im więcej urządzeń jest na rynku, tym więcej potrzebnych jest punktów, które zajmują się ich serwisowaniem. Na szczęście są to na tyle powszechne smartfony, że ich naprawą, konfiguracją, modyfikacjami systemowymi etc. zajmuje się 99% wszystkich serwisów. Nie ma też problemów z wymianą wyświetlacza, zwłaszcza w modelach flagowych, jak np. w S9, który jest jednym z najbardziej popularnych urządzeń tego producenta. Gdy chodzi natomiast o koszt takiej usługi, składa się na nią koszt części zamiennej (w tym wypadku jest to wyświetlacz) i około 15% jej wartości, które pobiera serwis, jako swoją należność za wykonane zlecenie. Jeśli zatem zainteresowała nas wymiana szybki w Samsungu S9 jej koszt to około 250-300 złotych. Nie jest to dużo, biorąc pod uwagę urządzenia konkurencji, gdzie taka usług może kosztować nawet 700-800 złotych. Warto decydować się na wymianę wyświetlacza tylko w sprawdzonych serwisach, albowiem wówczas mamy gwarancję, że usługa zostanie wykonana szybko i bezproblemowo.

W naszym mieście nie brakuje dobrych serwisów, ale jest też kilka tych, które mogłyby nieco lepiej podchodzić do zlecanych im zadań. Natomiast wymiana wyświetlacza jest akurat jedną z tych usług, z którą nie ma problemu nawet kiepski serwis, gdyż jest z gruntu bardzo prosta.