Hurtownia z profesjonalnym sprzętem BHP

Wyposażenie pracowników zakładu jest zadaniem które zajmuje ogromną ilość czasu i nakładu finansowego. Każde stanowisko pracy ma bowiem swoje ograniczenia oraz specyficzne wymagania odnośnie wyposażenia ochronnego, dlatego też nie ma możliwości zaopatrzenia się w jeden rodzaj odzieży czy sprzętu BHP.

Najlepsza hurtownia z wyposażeniem pracowniczym

hurtownia bhp kujawsko pomorskieW naszej okolicy działa mnóstwo sklepów z odzieżą ochronną, sprzętem do pracy czy wyposażeniem chroniącym przed wszelkimi rodzajami zagrożeń na stanowisku roboczym. Problem jest polega na tym iż są to małe sklepy, z reguły zaopatrujące detalicznych klientów, lub też markety budowlane, nie mające wymaganych przez nas ilości wyposażenia. Jednym miejscem gdzie można zaopatrzyć się jednorazowo w wyposażenie dla całej załogi zakładu jest hurtownia BHP Kujawsko Pomorskie ma jedną taką hurtownię, bardzo renomowaną nie tylko za rozbudowaną ofertę, ale również za ogromne ilości magazynowe, pozwalające na zakup wyposażenia wystarczającego dla całego dużego zakładu pracy. Hurtownia zajmuje się sprzedażą hurtową, jak można się było domyślić, więc nie prowadzi handlu detalicznego. Współpracuje jednak z wieloma małymi firmami, a minimalne ilości zamówień są na tyle przystępne, iż mnóstwo małych warsztatów zaopatruje się w hurtowni w sprzęt. Dla nas równie dużą zaletą jest wspomniane zróżnicowanie sprzętu.

Można tam bowiem dostać wyposażenie, odzież i narzędzia od najróżniejszych producentów, czasem dość niespotykanych w kraju. W ofercie jest również wiele artykułów specjalistycznych, bardzo trudnodostępnych. Szczególnie przydatna okazuje się odzież przeciwchemiczna, wyposażenie chroniące przed substancjami szkodliwymi czy choćby buty izolujące dla osób pracujących przy urządzeniach elektrycznych.