Haft komputerowy na odzieży firmowej

Jednym z najbardziej skutecznych rodzajów reklamy, jest ubieranie pracowników w firmową odzież. Nie tylko pozwala to klientom odróżnić naszych pracowników od innych ludzi, ale na dodatek jest niezłą reklamą, ponieważ wszędzie tam, gdzie pojawiają się nasi ludzie, pojawia się też charakterystyczne logo.

odzież firmowaJako że odzież firmowa musi być dobrej jakości – od tego wszak zależy jej wytrzymałość i żywotność – to i sposób naniesienia znaków firmowych musi być wykonany ze szczególną skrupulatnością. Dlatego właśnie coraz więcej firm wybiera haft komputerowy. Jest to metoda trwała i bardzo dokładna, ponieważ projekt konwertowany jest na maszynę z plików graficznych. Dobrej jakości maszyna do haftu komputerowego potrafi przenieść na materiał nawet bardzo skomplikowane wzory.
Znacznie mniej dokładną, ale o wiele tańszą metodą, jest emblemat. To prosty rodzaj naszywki, który umieszcza się np. na piersi. Oszczędność jest spora, ponieważ można kupić koszulki w hurcie i zlecić tylko wykonanie i naszycie emblematów. Spora jest jednak również różnica w jakości. Naszywki również mogą być dobrze wykonane, sam haft, wykonany bezpośrednio na materiale ubrania firmowego, prezentuje się o wiele bardziej elegancko i profesjonalnie.

Naszywki mogą być jednak dobrym rozwiązaniem w przypadku grubych materiałów, z jakich wykonano dany rodzaj ubrania. Dotyczy to np. kurtek czy odzieży ochronnej. Wykonanie na nich kompletnego haftu komputerowego byłoby niezwykle trudne, dlatego w tej sytuacji trzeba się zadowolić naszywkami.