fotobudka

Gdzie możemy znaleźć fotobudkę ?

„Przebieralnia na środku galerii handlowej? Przecież to bzdura, w dodatku kompletnie niepotrzebna! Przecież każdy sklep posiada swoją przebieralnię, a ciuchy są zabezpieczone, bramki będą pikać” krzyczał jak oparzony mój chłopak Łukasz.

Fotobudka w centrum handlowym

fotobudkaSzłam przez galerię zdziwiona, totalnie nie mając pojęcia o czym on bredzi. Potrzebowałam dłuższej chwili do namysłu i już wtedy wiedziałam o co mu chodzi! Obok głównej alei prostokątny przedmiot, który z obu stron miał zasłony. Była to fotobudka. Mój ukochany niestety nie doczytał reklam i napisów, które znajdowały się na magicznym urządzeniu, za co oburzał się na taki stan rzeczy. Z resztą, nawet nie rozumiem tego oburzenia. Nawet, gdyby była to przebieralnia na środku centrum handlowego w Krakowie czy Katowicach. Postanowiłam poświęcić chwilę czasu i cierpliwości, aby nieoświeconego dotychczas Łukasza naprowadzić na drogę wiedzy. Wytłumaczyłam jak działa fotobudka, po co tu stoi, aż w końcu z niej skorzystaliśmy. Niby zwyczajne wyjście na zakupy, nic wielkiego a tu taka niespodzianka. Po raz kolejny zobaczyliśmy urządzenie takie jak fotobudka na wesele na przyjęciu u mojej siostry. Z usług fotobudki prędzej korzystała jej przyjaciółka podczas pięćdziesiątych urodzin swojej mamy i zabawa była naprawdę ekstra. Ta fotobudka była już zdecydowanie lepiej przygotowana od tej w centrum handlowym, ponieważ wyposażona była w wiele zabawnych gadżetów, dzięki zdjęcia wychodziły bardzo zabawnie i stały się najlepszą pamiątką z tego wesela.

Gdy wybraliśmy się do kina ponownie spotkaliśmy się z fotobudką, której celem było uwiecznienie siebie na premierze najważniejszego filmu tego roku.