Dostaję ofertę z łamanymi drzwiami Porta

Ja to bardzo rozważnie podejmuję inwestycje i poważnie się zastanawiam zanim wprowadzę jakiś produkt do swojego sklepu. Dzięki temu utrzymuję dość wysoką pozycję na rynku i jestem cenionym przedsiębiorcą. Wygrałem niejedną nagrodę.

Zamówiłem drzwi, które są łamane i jestem zadowolony

łamane drzwi Porta ze ŚląskaDość często otrzymuję różne oferty, które zawsze sam analizuję. Podejmuję wtedy decyzję czy podejmować współpracę. Jakiś czas temu pojawił się u mnie przedstawiciel znanej firmy produkującej drzwi z ciekawą ofertą. Otóż zaprezentował mi  łamane drzwi Porta ze Śląska, które od razu wzbudziły we mnie zainteresowanie. Od razu wiedziałem, że ten produkt będzie się dobrze sprzedawał a nie zawsze takie odczucia mi towarzyszą podczas pierwszej prezentacji. Przedstawiciel był doskonale przygotowany do spotkania i uzyskałem odpowiedź na wszystkie możliwe pytania. Spodobał mi się ten młody człowiek, ponieważ nie dość, że miał doskonały produkt do zaoferowania, to jeszcze potrafił go sprzedać bardzo dobrze. Zdecydowałem się od razu na współpracę i nawet przystałem na warunki, jakie zostały mi zaoferowane. Mój asystent był zaskoczony moją reakcją, ale nie dziwił się zbyt długo. Jak zobaczył, że w grę wchodzą łamane drzwi Porta ze Śląska to zrozumiał moje zaangażowanie. Drzwi dostałem w następnym tygodniu tak jak to zostało ustalone podczas spotkania. Musiałem się przygotować na nowy towar zwłaszcza, że na magazynie nie mieliśmy za dużo miejsca i musiałem zaangażować pracowników do sprzątania. To była bardzo dobra inwestycja.

Do dziś wspominam tamten dzień i cieszę się, że tak błyskawicznie podjąłem decyzję. To była trafna inwestycja, która w błyskawicznym tempie się zwróciła. To był taki złoty strzał, który mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś powtórzy.