Dokładny przegląd gazociągu

Niedawny remont obejmował również wymianę całej instalacji gazowej w obiekcie, gdyż okazało się że stara infrastruktura nie spełnia norm, a tym samym musi być natychmiast wymieniona. Nowy obieg gazu był znacznie nowocześniejszy, a co za tym idzie, bezpieczniejszy niż starego typu ciągi gazowe, składające się z prostych rur.

Fachowa kontrola szczelności instalacji gazowej

przegląd instalacji gazowej warszawaPo remoncie i zamontowaniu nowej infrastruktury wymagane było jednak sprawdzenie szczelności instalacji gazowej, i otrzymanie pozwolenia na jej użytkowanie po uruchomieniu. Oprócz pracowników samej gazowni, działa obecnie wiele firm, mających pozwolenie na przegląd instalacji gazowej Warszawa ma takich firm kilkanaście, toteż nie ma problemu ze znalezieniem załogi, mogącej dokonać dokładnej kontroli i oceny szczelności każdego rodzaju instalacji. My zdecydowaliśmy się na wynajęcie usług firmy, współpracującej przede wszystkim z dużymi firmami i obiektami przemysłowymi, takimi jak nasz. Firma ta dokonywała bardzo skrupulatnych przeglądów całej instalacji i gazociągu, sprawdzając szczelność, dokładność montażu oraz zużycie materiału, toteż wszelkie nieprawidłowości były od razu wykrywane i przekazywane do usunięcia, aczkolwiek okazało się iż w naszym obiekcie takich nieprawidłowości nie było, nawet po całodniowej kontroli z użyciem najnowocześniejszego sprzętu do pomiarów szczelności urządzeń gazowych i wentylacji.

Wedle pracowników przeprowadzających inspekcję, nowa infrastruktura była profesjonalnie wykonana, całkowicie szczelna i gotowa do użycia. Kontrola była tak dokładna, a dokumenty które otrzymaliśmy tak szczegółowe, iż mogliśmy z powodzeniem zaangażować ową firmę do kolejnych przeglądów i okresowych kontroli szczelności infrastruktury na terenie obiektu.