Dobra uprząż do sidemount

Wybierając uprząż do sidemount, czyli nurkowania w konfiguracji bocznej warto zwrócić uwagę na nową propozycję w polskich sklepach nurkowych. Jest to uprząż do sidemountXDeep Stealth. To świetna konstrukcja, która wyróżnia się rewolucyjnym podejściem projektantów. Doskonale sprawdzi się zarówno w jeziorach, jak i na morzu, jaskiniach i wrakach statków.

Pianka do nurkowania – co to jest?

 

 

W jej skład wchodzi kilka dopasowanych do siebie idealnie elementów i do tego, można je dowolnie konfigurować, tak aby zapewnić sobie dużą swobodę pływania. Jej cena nie jest niska bo sięga blisko 2000 złotych. W niektórych sklepach nurkowych można jednak liczyć na znaczną obniżkę. Do tego zakupując tę uprząż wraz z workami do sidemount dodatkowo zyskuje się spory rabat. Producentem tej uprzęży do sidemount jest polska firma XDeep. Zaletą tej nowatorskiej uprzęży do sidemount jest to, że świetnie rozwiązuje złożony problem balastu.

pianka do nurkowaniaSystem balastowy Stealth sprawia, że można zabrać ze sobą nawet szesnaście kilogramów i rozmieścić w taki sposób, który zapewni dobry trym. Worek do sidemount w tym zestawie ma bardzo ciekawą konstrukcję. Przede wszystkim składa się aż z dwóch powłok. Zewnętrzna część worka do sidemount wykonana jest z bezpiecznej cordury dTEX. Sam worek do sidemount jest wielokomorowy, przez co przylega do ciała płetwonurka nawet wtedy gdy nie jest całkowicie napełniony. Jego anatomiczny kształt sprawia, że jego użytkowanie jest bardzo komfortowe. Ten system do sidemount został stworzony przy współpracy ze znanymi nurkami i przetestowany nawet w ekstremalnych warunkach – jaskiniach, szczelinach, wrakach statków. Dzięki temu zyskujesz pewność, że dostajesz bardzo dobry i kompleksowo sprawdzony sprzęt do sidemount oraz pianka do nurkowania. Nie pozostaje Ci więc nic innego jak udać się do najbliższego sklepu nurkowego i zakupić w nim ten unikatowy sprzęt do sidemount. Inną opcją jest tez zakup tego sprzętu wraz z kursem nurkowania w konfiguracji bocznej. W sklepach nurkowych przy szkołach możesz liczyć w takiej sytuacji na znaczne rabaty. Na miejscu masz też często możliwość sprawdzenia, np. uprzęży do sidemount. Z pewnością będziesz zadowolony z takiego wyboru. Dodatkowo na ten sprzęt otrzymasz gwarancję.