Czym okryć dziecko podczas snu?

Dobór odpowiedniego okrycia dla dziecka jest niezwykle trudny. Materiał kołderki bądź kocyka musi zapewniać dziecku ciepło, przepuszczać powietrze, pochłaniać wilgoć,a także być delikatny, miękki i nie powinien uczulać, ani podrażniać. Kołderki dla niemowląt sprzedawane są zazwyczaj w komplecie z poduszką.

Kołderki i kocyki dla dzieci – pościel dziecięca

kocyk minky dla dzieciStandardowe wymiary, które pasować będą do wszelkich dostępnych w sprzedaży łóżeczek to sto dwadzieścia centymetrów na sześćdziesiąt centymetrów. Wiele sklepów stacjonarnych, jak i internetowych w swoje ofercie posiada także niestandardowe rozmiary pościeli dziecięcej, takie jak sto dwadzieścia centymetrów na dziewięćdziesiąt centymetrów lub większe sto trzydzieści pięć na sto centymetrów. Doskonałym pomysłem na prezent dla młodej mamy są rogale do karmienia oraz beciki dla niemowląt. Obydwie rzeczy idealnie nadadzą się na pierwsze miesiące życia dziecka i z pewnością rodzice będą z takiego prezentu zadowoleni. Rogal do karmienia, zapewnia dziecku i matce wygodę oraz bezpieczeństwo. Jego użytkowanie ułatwi karmienie niemowlaka. Natomiast becik pozwoli dziecku poczuć się jak w łonie matki i zapewni mu ciepło. Kocyk minky dla dzieci, jest ciepły i delikatny w dotyku, co zawdzięcza materiałowi, z którego jest wykonany. Polar doskonale ogrzewa dziecko i posiada właściwości termostatyczne. Kocyki dla niemowląt minky to fantastyczny pomysł na prezent. Są miękkie i nie podrażniają delikatnej skóry maluszka. Różnorodność wzorów i kolorów daje dobrowolność wyboru i dopasowanie do płci dziecka, jak i do wystroju jego pokoiku. Możliwości łączenia wszelkich kolorów i struktur, w przypadku dwustronnych kocyków minky są nieskończone.

Minky ma wiele wzorów, lecz najpopularniejszym są kropeczki, dobrać do niego można materiał z grafiką samochodzików dla chłopca i słodkich babeczek dla dziewczynki. Ograniczeniem w wyborze materiałów jest jedynie nasza wyobraźnia. Wytwórcy hand-made uszyją wszystko tak, jak o to poprosimy.  

Więcej znajdziesz na www.milutka.com.pl