Czy warto stosować lakiery hybrydowe?

Każda kobieta chociaż raz pomalowała sobie paznokcie klasycznym lakierem i doświadczyła tego, że szybko on odpryskuje i ściera się. Wygląda to bardzo nieestetycznie i sprawia, że paznokcie trzeba malować co kilka dni. Świetną alternatywą dla klasycznych lakierów są lakiery hybrydowe, które są niezwykle trwałe i świetnie prezentują się na paznokciach przez kilka tygodni.

Trwałość paznokci hybrydowych

paznokcie hybrydowe lesznoOd zawsze mam trudności z zapuszczaniem paznokci. Często mi się łamią, a lakier nie utrzymuje się na nich zbyt długo. Zdecydowałam się na paznokcie hybrydowe Leszno jest miastem, w którym znajduje się wybrany przeze mnie salon. Moje paznokcie zostały odpowiednio przygotowane, a skórki wycięte. Na płytkę paznokciową nałożona została specjalna baza proteinowa, która będzie odżywiała i wzmacniała moje paznokcie. Na tak przygotowaną płytkę położono lakier hybrydowy w wybranym przeze mnie kolorze. Lakier hybrydowy należy utwardzić w specjalnej lampie, aby pozostał trwały. Jestem bardzo zadowolona z efektu, ponieważ moje dłonie prezentują się wspaniale. Lakier hybrydowy nie odpryskuje, ani nie ściera się. Wcześniej już po kilku dniach musiałam ponownie malować paznokcie. Dzięki paznokciom hybrydowym efekt utrzymuje się kilka tygodni. Jest to wspaniała oszczędność czasu. Dzięki zastosowaniu bazy, moje paznokcie są wzmocnione i nie łamią się. W końcu mogę cieszyć się z dłuższych paznokci, które świetnie wysmuklają dłonie.

Zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety. Warto również pomalować paznokcie, ponieważ prezentują się znacznie ciekawiej. Zarówno delikatne, naturalne kolory jak i ostre czerwienie wyglądają świetnie. Kolor paznokci można dostosować do charakteru pracy lub stylu danej osoby. Warto wykonać paznokcie hybrydowe, aby cieszyć się ze świetnie wyglądających paznokci przez długi czas.