Błyskawiczny wydruk dużego plakatu

Impreza wrestlingowa miała być pierwszym takim eventem w kraju, więc postanowiliśmy zareklamować ją odpowiednio, przede wszystkim lokalnie. Najlepszą reklamą były oczywiście plakaty, gdyż są najbardziej widoczne dla osób nie śledzących wydarzeń sportowych w internecie, dlatego zdecydowaliśmy się skupić na tym aspekcie reklamy.

Profesjonalna drukarnia wielkoformatowa

druk plakatów wielkoformatowych krakówZaprojektowane przez nas plakaty były bodaj najbardziej imponującymi materiałami reklamowymi jakie do tej pory udało nam się wykonać, i zawierały w sobie nie tylko wizerunki wszystkich zawodników ale również atrakcyjne tło i logo imprezy. Były również dość duże, więc musiały być wydrukowane wielkoformatowo, w rozmiarach standardowego baneru, by zachowywały jakość obrazu. W naszej okolicy nie było jednak drukarni, wykonującej druk plakatów wielkoformatowych Kraków, na szczęście, miał takich drukarni całkiem sporo, więc nie było większego problemu ze znalezieniem takiej, która mogła wykonać wystarczającą ilość plakatów w krótkim czasie. Wybrana przez nas drukarnia była bardzo nowoczesna, i oferowała ogromny wybór technik wydruku, rodzajów papieru czy najróżniejszych dodatków jakie można było w plakatach zawrzeć, dlatego mieliśmy dość trudny wybór. Personel drukarni doradzał nam na każdym kroku, z czego byliśmy bardzo zadowoleni, nie mając zbyt dużego rozeznania, oraz omawiał szczegółowo każdy możliwy wybór.

Sam wydruk plakatów był kwestią trzech dni, po których mogliśmy je bezproblemowo odebrać, lub zlecić wysyłkę kurierem, jeśli osobisty odbiór nie byłby możliwy. Plakaty zostały wydrukowane z najwyższą dokładnością, i wycięte idealnie do wybranych przez nas wymiarów. Nie były jednak nierozsądnie drogie, a w porównaniu do cen wydruku w innych punktach, okazały się całkiem tanie.