Autor książek ojciec Augustyn Pelanowski

 

Na rynku mamy obecnie szeroki wybór literatury chrześcijańskiej, a jednym z autorów jest ojciec Pelanowski, który oferuje swoim czytelnikom naprawdę pasjonujące książki. Warto zapoznać się z bibliografią ojca paulina, który oferuje wiernym naprawdę inspirujący czas w trakcie czytania książek jego autorstwa.

Inspirujące książki ojca Pelanowskiego

książki pelanowskiPolski duchowny, zakonnik związany z Paulinami oraz znany spowiednik i kaznodzieja to słowa opisujące ojca Augustyna Pelanowskiego. Dodatkowo warto wspomnieć o jego innych zajęciach, gdyż chrześcijańskie książki Pelanowski pisze z takim samym powodzeniem jak maluje własne obrazy. Pierwszą, pt. „Siódmy rozdział. Modlitwa o uzdrowienie wewnętrzne” wydała Księgarnia św. Jacka w Katowicach, w 2001 roku. Warto też wspomnieć o medytacjach i komentarzach do księgi Tobiasza, Ewangelii Świętych Marka, Mateusza, Łukasza oraz Jana, a także o rozważaniach drogi krzyżowej i różańca. W środowiskach chrześcijańskich o. Augustyn Pelanowski stał się popularny m.in. dzięki nawróconym przez niego polskim muzykom rockowym. Ojciec ciągle aktywnie pisze, dzięki czemu możemy poznawać jego opinię na wiele intrygujących nas tematów związanych z nasza wiarą katolicką. To bardzo dobre pozycje w literaturze chrześcijańskiej, do których każdy z nas powinien podejść, gdyż pozwalają człowiekowi na odpowiednie refleksje dotyczące wiary. Ojciec Pelanowski to człowiek z bogatym doświadczeniem literackim.

Literatura chrześcijańska ojca Pelanowskiego jest warto zauważenia, gdyż pozwala nam na różnego rodzaju refleksje dotyczące naszej wiary. Te książki są pisane z pasji ojca Paulina oraz jego prywatnego powołania. Dlatego warto zaznajomić się z napisanymi przez niego pozycjami literackimi, aby samemu się przekonać o jakości tych utworów.