Aquapark w Kudowie Zdrój

Kudowa Zdrój jest tak urokliwym miejscem, że posiada wiele atrakcji do zwiedzania. Dlatego warto pokusić się o wynajęcie w pensjonatach pokoi albo apartamentów. Tutaj nie można się nudzić gdyż każdy znajdzie coś dla siebie. Jedną z takich atrakcji jest Aquapark.

Co oferuje Aquapark w Kudowie Zdrój?

Zarówno dzieci jak i dorośli znajdą coś dla siebie aby miło można było spędzić czas. Dlatego kiedy chcemy wynająć w pensjonacie pokoje i apartamenty, to możemy mieć z tym problem. Tutaj nikt się nie nudzi i wychodzi zadowolony. Do niego zjeżdżają się liczne osoby z całego kraju, właśnie do Kudowy Zdrój. W związku, że jest to aquapark w górach więc zostaje poddany licznym badaniom. I tak niedawno otrzymał tytuł aquaparku przyjaznym dzieciom. Dodatkowymi atrakcjami w tym aquaparku jest wodny świat, który jest jedna z największych atrakcji w okolicy. To tutaj zjeżdżają właśnie kuracjusze z całego kraju.
kudowa zdrójAquapark ma bardzo rozbudowaną strukturę. Na parterze znajduje się między innymi szatnia do odzienia, również możemy zobaczyć zespół fitness, z zajęć w aquaparku korzysta coraz więcej osób. Na pierwszym piętrze znajdują się czytniki do kart oraz hala basenu. Baseny mają głębokość około metr osiemdziesiąt oraz dla dzieci trzydzieści trzy centymetry. Jeśli natomiast nie będziemy korzystać z basenu możemy wejść do wanny z hydromasażem. Do dyspozycji aquapark w miejscowości Kudowa Zdrój ma ich aż dwie. Jak przystało na aquapark znajdują się tutaj również zjeżdżalnie. Gdy naszym rekreacyjnym wyczynom będzie koniec, z pewnością możemy skorzystać z restauracji, która znajduje się na drugim piętrze. Do dyspozycji również mamy trzydzieści miejsc, dlatego nieraz trzeba pilnować swojego wolnego.Na drugim piętrze również znajduje się kręgielnia, która posiada dwa tory. To bardzo dobry sport dla kuracjuszy. Z pewnością niejeden kuracjusz z sanatorium na tych torach grał.

Jeśli ktoś będzie chciał wykorzystać aquapark do wykładów, to z pewnością będzie to możliwe ponieważ ten obiekt taka salę posiada. Kiedy będą zawody kibice będą mogli z drugiego piętra oglądać zawody z trybun. Trybuny posiadają około sto dziewięć miejsc. Jeśli jedziemy samochodem z pewnością możemy skorzystać z parkingu, który otacza ten aquapark w Kudowie Zdrój, a posiada on aż osiemdziesiąt miejsc parkingowych.