Aquapark i hotel Praga – wspaniała rozrywka.

hotelOkres letni zbliża się wielkimi krokami. Dni są już nie tylko coraz dłuższe, ale i cieplejsze. Szukając ochłody, można skorzystać również z zabaw wodnych. I de facto nie trzeba wyjeżdżać poza miasto. Ciekawą ofertę w tej dziedzinie proponuje nam warszawski Aquapark Praga.

Swoją działalność prowadzi od czterech lat. Co roku przyciąga stałych klientów oraz nowe osoby, które bardzo chętnie wracają  do wodnych rozrywek przy nadarzających się okazjach. Hotel Praga oferuje swoim klientom całoroczny dostęp do parku wodnego, jednak dopiero w okresie letnim jest nim największe zainteresowanie. Dostępne atrakcje obejmują baseny pływackie oraz rekreacyjne, brodziki, jacuzzi, sauny, zjeżdżalnie wielotorowe, a nawet zwaną „cebulę”  i  „dziką rzekę”. Każdy znajdzie w ośrodku  coś dla siebie. Ci, którzy lubią aktywnie spędzać czas i wodę będą mogli korzystać z wszelkich dostępnych atrakcji, a jeżeli ktoś woli kąpiele słoneczne znajdzie tam wspaniały taras widokowy gdzie na leżakach będzie mógł wypoczywać i popijać orzeźwiający napój. Najmłodsi klienci będą mogli uczyć się pływać pod czujnym okiem instruktorów i ratowników.

Podsumowując, stwierdzić należy, że czas spędzony w Aquaparku Praga to przyjemna forma aktywnej  i biernej rozrywki dla wszystkich: najmłodszych i tych dużo starszych, dla całych rodzin jak lub grupy przyjaciół. Dzięki bogatej ofercie, każdy wybierze coś dla siebie, według własnego uznania i na pewno mile spędzi czas.